Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)

1,790 L

Koka për furçën elektronike të dhëmbëve nga Xiaomi për mbrojtjen dhe higjenën e gojës suaj. Çdo furçë është e sterilizuar dhe paketuar me kujdesin më të madh. Janë të buta dhe nuk i dëmtojnë aspak mishrat e dhëmbëve. Perfekte për modelet e furçave T300 dhe T500.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
4,790 L

White

Informacion mbi Paketimin

3 x Brush Heads

3 x vacuum Bags

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim