Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20″

19,990 L

Valixhe metalike nga Xiaomi. Madhësi 20 inç. Hapsirë e bollshme dhe me shumë xhepa në brendësi. Tepër e sigurtë sepse mund të kycet edhe me kod të personalizuar. Prodhuar për të udhëtuar plot stil.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Design

Model XMJDX01RM

Item Dimensions 505×383×203 mm (excl. wheels)
Overall Dimensions 551×383×203 mm (incl. wheels)

Note: Overall Dimensions refer to the dimensions of the suitcase including its wheels, handles, and studs. Item Dimensions refer to the dimensions of the suitcase excluding its wheels, handles, and studs.

Product specifications

Volume Approx. 31 L

Net Weight Approx. 4.2kg

Suitcase Material Aluminum-magnesium alloy

Lining Material 100% Polyester

Standard implemented Q31/0117000530C001-2016

Package contents

  • Metal luggage
  • Instruction manual
  • Luggage tag
  • Non-woven bag
Safety Instructions

1. Do not store cash or valuables in the suitcase.

2. Do not use the wheels to cross stairs or obstacles, so as to avoid injuries or damage to the suitcase.

3. Do not place the suitcase on its wheels on an uneven surface, so as to avoid the suitcase from falling over and causing an accident.

4. Do not sit on the suitcase to avoid injuries from falling over.

Informacion mbi Paketimin

1x Metal Luggaage

1x Instruction Manual

1x Non-woven Bag

1x Luggage Tag

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim