Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum

44,990 L

Fshesa me korrent Xiaomi W10 mund të përshtatet në kënde të ndryshme deri në 90° për një performancë të lartë, shpejtësi më të madhe dhe jetëgjatësi më të gjatë shërbimi. Fleksibiliteti i saj e bën shumë të thjeshtë për t’a manovruar  Falë kokës së furçës së saj të sapo përmirësuar, kjo fshesë mund të pastrojë me efikasitet dhe lehtësisht dysheme të ndryshme në shtëpi, duke përfshirë ato prej druri dhe qilimat.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Main unit parameters
Model number
B302GL
Rated voltage
21.6V⎓
Rated power
200W
Charging voltage
26.0V⎓
Water resistance rating
IPX4
Product net weight
Approximately 5.4kg
Dimensions
250 × 250 × 1100mm
Dock parameters
Dock model number
B302CN-JZ
Rated input
26.0V ⎓ 0.9A
Rated output
26.0V ⎓ 0.9A

Informacion mbi Paketimin

Main unit x1 (including the roller brush support, roller brush cloth, roller brush cover, filter element, handle, clean water tank, dirty water tank and tag)
Dock×1
Basket×1
Power adapter×1
Fixed mount×1
Cleaning brush×1
User manual×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim