Xiaomi Space Heater S

PRODUKT I RI

17,490 L

Ngrohës inteligjent nga Xiaomi. Ka temperaturë konstante, zhurmë të ulët dhe kontroll inteligjent të temperaturës, e cila e mban atë midis 22-28°C. Ngrohësi 2200W jep nxehtësi pothuajse menjëherë pasi është ndezur, kështu që ju mund të ngrohni ambjentin pa pasur nevojë të prisni. Xiaomi Mi Smart Heater S, zgjidhja juaj për këto ditë të ftohta!

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications

Type
Convection heater

Rated Power
2200W

Rated Voltage
230V, 50Hz

Temperature
18/20/22/24/26/28

Timer on Device
1/3/5/9-hour

Timer adjustable by app
0-12 hours

Connectivity
2.4GHz Wi-Fi

Size
780×216×526mm

Net Weight
5.7kg

Informacion mbi Paketimin

Heater×1
Screw×4
Screw Driver×1
Stand×2
User Manual×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim