Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

14,790 L

Nje pajisje e mrekullueshme per amvisat e rinj. Dritare transparente me tre shtresa izoluese termike për monitorimin vizual të gjendjes së gatimit në kohë reale. Nuk ka nevojë të tërhiqni koshin për të kontrolluar ushqimin. Një vakt i shijshëm gatuhet para syve tuaj. Vëllimi optimal 4 litra me aftësinë për të gatuar ushqim për 1–5 persona në ditë, së bashku me një skarë ekskluzive. Gatuani për më shumë njerëz pa zënë hapësirë ​​shtesë. Qarkullimi i ajrit me ngrohje 360° i shoqëruar me fuqinë ngrohëse 1600 W mundëson rritje të shpejtë të temperaturës dhe shpërndarje më të ekuilibruar të nxehtësisë brenda. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Specifications

Product name
Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Product model
MAF05

Rated voltage
220V–240V

Rated frequency
50Hz/60Hz

Rated volume
4L

Net weight/Gross weight
3.9kg/5.2kg

Rated power
1600W

Colour
White

Overall dimensions
251 x 335 x 304mm

Single basket inner diameter
199 x 199 x 107mm

Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Informacion mbi Paketimin

Air fryer x1
Frying tray x1
Grill x1
Instructions x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim