Xiaomi Smart Air Fryer Pro 6L

PRODUKT I RI

9,990 L

Xiaomi Air Fryer 6L është një pajisje kuzhine që ofron një alternativë më të shëndetshme gatimi. Me kapacitetin e tij të rregullueshëm prej 6 litrash që mund të reduktohet në 3 litra, plotëson nevojat e gatimit si për familjet e vogla ashtu edhe për ato të mëdha. Sistemi i tij inteligjent i kontrollit të temperaturës NTC ofron një gamë të gjerë temperaturash, nga 40°C deri në 200°C, për kontrollin e saktë të gatimit, duke e bërë atë ideal për shkrirjen, pjekjen dhe fermentimin, midis detyrave të tjera të kuzhinës. Ajri i nxehtë me qarkullim të shpejtë 3D siguron gatim të njëtrajtshëm me më pak vaj, duke rezultuar në pjata më të shëndetshme, me pak yndyrë dhe më të shijshme.Veçoritë e sigurisë, të tilla si një mikroçelës i integruar dhe këmbët prej gome që nuk rrëshqasin, rrisin përdorshmërinë, ndërsa veshja jo ngjitëse dhe tabakaja e heqshme e bëjnë pastrimin të lehtë.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Xiaomi Smart Air Fryer 6L
Specifications

Product name
Xiaomi Air Fryer 6L

Product model
MAF08

Rated voltage
220V–240~

Rated frequency
50Hz/60Hz

Rated volume
6L

Basket material
Alloy

Net weight/Gross weight
4.6kg/5.6kg

Rated power
1500W

Colour
Black

Overall dimensions
251 x 335 x 304mm

Single basket inner diameter
300 × 379 × 280mm

Single pot internal dimensions
241 × 241 × 126mm

Informacion mbi Paketimin

Air fryer x1
Frying tray x1
Instructions x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim