Xiaomi USB Type-C Braided Cable 100cm

Ofertë!

990 L

Kurse 500 L

FishUSB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 100 cm. Material shume rezistent. Mundeson karikim dhe kalim shume te shpejte te te dhenave nga aparati juaj celular apo tableti në kompjuter.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SPECS

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi USB Type-C Braided Cable 100cm

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim