Xiaomi 120W Type-A Charging Combo

Ofertë!

4,490 L

Kurse 500 L

Karikuesi më i shpejt vjen nga Xiaomi vetëm për të kursyer kohën tuaj. Karikuesi 120W ju mundëson një karikim të shpejtë për të gjitha paisjet tuaja. Karikim të shpejtë dhe të sigurt mundësuar nga qarqe të ndryshme për mbrojtjen nga tensioni i lartë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications
Model 
MDY-13-EE
Material 
ABS
Max. Output Power 
120W
Intelligent Charge 
Yes
Fast Charge Protocols 
BC1.2,Qualcomm Quick Charge
Interface 
USB
Input Interface 
A.C. Source,USB
Output Interface
USB, Type C
Input 
100-120V,50/60Hz,1.7A
Output 
5V-3A, 9V-3A, 11V-6A Max, 20V-4.8A Max
Quality Certification 
CCC, ROHS, FCC, WEEE, UL, ETL, MSDS, GS, KC, CB, CSA, EMC, SASO
Length 
100 cm
Dimensions 
63.5 x 60.3 x 28.4mm

Informacion mbi Paketimin

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim