Xiaomi Smart Electric Toothbrush T501

5,990 L

Furçë dhëmbësh nga Xiaomi T501, e para me pastrim preçiz të bazuar në inteligjencën artificiale. Mjafton të lidhni furçën me aplikacionin përkatës dhe të plotësoni pyetsorin. Aplikacioni në mënyrë inteligjente do përzgjedhë fuqinë, kohën dhe çdo detaj tjetër për tu përshtatur me ju për një pastrim sa më efiçient dhe rezultat zbardhimi të shkëlqyer. Projektuar me motor të fuqishëm me frekuencë të lartë, bateri jetëgjatë dhe karikim të shpejtë kjo furçë do ju mundësojë rezultatet e dëshiruara pa shpenzuar pafund tek dentisti.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Toothbrush handle

Product Name
Xiaomi Smart Electric Toothbrush T501

Product Model Number
MES607

Operating Voltage
3.6V⎓

Operating Power
2.5W

Rated Input
5V⎓1A

Charging Time
Approx. 6.5 hours

Informacion mbi Paketimin

Toothbrush handle × 1
Whitening toothbrush head × 1
Charging dock × 1
Brush head protective cover × 1
Guide card × 1
User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim